درباره ما

واحد تولیدی پاک آرا جهت بهبود سبدغذایی مردم استان کردستان با نام شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه سنندج در سال 1367 با مجوز تولید لبنیات به ظرفیت 7500 تن شروع به کار کرد .

طی چندین سال فعالیت و ارائه محصولات متنوع و بهبود بخشیدن سبد غذایی هم استانیان عزیز در سال 1381 نام شرکت به لبنیات پاستوریزه پاک آرا سنندج تغییر یافت و در حال حاضر با ظرفیت تولید سالیانه 12000 تن محصول به فعالیت خود ادامه می دهد .

 

واحد تولیدی پاک آرا یکی از زیر مجموعه های اصلی لبنیات پاک تهران می باشد که با ارتقاء سطح کیفیت و دانش و تجهیزات موجود موفق به اخذ مجوز تولید محصولات با برند پاک جهت عرضه در تمامی استانهای میهن عزیزمان ایران شده است و سبد محصولات خود را در استانهای همجوار همچون همدان و کرمانشاه و ایلام به صورت کامل عرضه می کند .

 

این واحد تولیدی جهت بهبود بخشیدن به شرایط کاری خود در طی این سالها گامهای موفقی در راستای اخذ ایزو 9001 ، 14001 ، 18001 و 22000 برداشته است.

همچنین توانسته در زمینه پروژه های سلامت محور با تولید محصولات لبنی غنی شده با پروبیوتیک مفتخر به اخذ معتبرترین جایزه حوزه سلامت کشور ( تندیس سیب سلامت ) از شخص وزیر محترم بهداشت دکتر هاشمی گردیده است .

در سال 1395 از سوی سازمان استاندارد استان برای استانداردسازی ، تولید کیفی ،ایجاد اطمینان و اعتماد برای مصرف کنندگان موفق به دریافت لوح واحد تولیدی برگزیده شده است.

در سال 1395 از سوی سازمان صنعت و معدن و تجارت به عنوان واحد نمونه صنعتی استان شناخته شده و تندیس و لوح سپاس دریافت داشته است .

در حال حاضر یکی از شرکتهای تولیدی دانش بنیان کشور در زمینه ی تولید محصولات لبنی بر پایه دانش فنی مطلوب می باشد .

در زمینه ی اشتغال نیز  جذب بالغ بر 150 نفر نیروی کار مستقیم و بومی را در کارنامه زرین خود دارد . و در این زمینه نیز یکی از بهترین شرکتهای فعال می باشد .

اعضاء هیئت مدیره شرکت پاک آرا سنندج:

  1. آقای حسن کاربخش راوری رئیس هیئت مدیره
  2. آقای مرتضی شاه‌مرادی نائب رئیس هیئت مدیره
  3. فرهاد بنائی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره